Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook 20V 3.25A 65W Type-C Orjinal Adaptörü
A190-ORJ-269192
208 adet
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo Yoga L380 (20M70028TX)
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı3.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
KonnektörUSB-C / Type-C
Garanti6 Ay
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) ile tam uyumludur. 20V / 3.25A çıkış gücüne sahiptir ve USB-C / Type-C konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör