"20M70028TX" etiketi ile işaretlenmiş öğeler:
Ürünler
Popülerliğe göre sırala
Yeni Eklenenler
A'dan Z'ye sırala
Z'den A'ya sırala
Fiyata: Düşükten Yükseğe
Fiyata: Yüksekten düşüğe
12 Her Sayfada
24 Her Sayfada
48 Her Sayfada
96 Her Sayfada
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook eDP Flex Kablo Orjinal Data Kablosu
TL
TL
Kdv dahil)
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook Türkçe Orjinal Klavyesi
Kdv dahil)
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook Alt Kasa Alt Kapak Lower Case
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook uyumlu 500GB PCIe M.2 NVMe SSD Disk
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook Alt Kasa Üst Kapak TouchPad
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook Anakart MainBoard
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook İşlemci Fanı CPU Fan
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook 13.3 inch IPS Full HD Dokunmatik Panel
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) uyumlu 8GB DDR4 2400MHz SODIMM Bellek Ram
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook 20V 3.25A 65W Type-C Orjinal Adaptörü
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook Ekran Kasası Arka Kapak LCD Cover
Lenovo Yoga L380 (20M70028TX) Notebook uyumlu 16GB DDR4 2400MHz Bellek Ram