HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA 10.1 inch Notebook Paneli Ekranı
(90.93 Kdv dahil)
SCR-764-164343
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1280x800
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 10.1 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
Uyumlu Notebook Modelleri:
HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA Ekranı Paneli
10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
10.1" HP Pavilion X2 10-N101NT V0Y23EA LCD LED Notebook LCD Paneli  montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.