SWITCHING SUN-1200500 12V 5A XEO Adaptörü
745,59 TL
(894,71 TL Kdv dahil)
XEO-A95-5.5*2.1-274023
9 adet
SWITCHING SUN-1200500 12V 5A XEO Adaptörü Teknik Özellikleri:
Input: 100 - 240V 50 - 60HZ
Output 12V ~ 2/3/4/5A, 60W(MAX)