Samsung LTN173HT02 17.3 inch LED Paneli Ekran
SCR-1963D-Kod-3
1 adet
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1920 x 1080 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
Boyut  17.3 inç