Samsung LTN140AT21-T01 14.0 inch 40 Pin 1366x768 pin LED Panel Ekran
(60.28 Kdv dahil)
SCR-208-107713
11 adet
Samsung LTN140AT17-C01 14.0 inch 40 Pin 1366x768 pin LED Panel Ekran Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
LED WXGA
Boyut  14.0 inç
Aydınlatma  LED
Durumu  Yeni
Garanti  12 Ay
Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.