Samsung LTN134AT02-001 13.4 inch Notebook Paneli Ekran
SCR-35-184946
15 adet
Stok durumuna göre uyumlu panel kargo yapılacaktır.
Teknik Bilgiler:
Model: Samsung LTN134AT02-001 Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.4 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
Uyumlu Notebook Modelleri:
Samsung LTN134AT02-001 Ekranı Paneli
13.4" Samsung LTN134AT02-001 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.4" Samsung LTN134AT02-001 X360 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.4" Samsung LTN134AT02-001 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.4" Samsung LTN134AT02-001 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.4" Samsung LTN134AT02-001 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.4" HP Pavilion 13-A000 X360 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.4" Samsung LTN134AT02-001 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
13.4" Samsung LTN134AT02-001 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.