Samsung LTN133AT17-104 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı
(39.97 Kdv dahil)
SCR-279-Kod-5
21 adet
Stok durumuna göre uyumlu panel gönderilecektir
Teknik Bilgiler:
Model: Samsung LTN133AT17-104 Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
Samsung LTN133AT17-104 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle Samsung LTN133AT17-104 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.3" Samsung LTN133AT17-104 LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.3" Samsung LTN133AT17-104 LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.Samsung LTN133AT17-104 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim Samsung LTN133AT17-104 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
Samsung LTN133AT17-104 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.