Samsung LTN116AT07-401 11.6 inch Slim LED Paneli Ekran
(60.28 Kdv dahil)
SCR-68-2-141532
Ön Sipariş
Teknik Bilgiler:
Model: Samsung LTN116AT07-401 Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Uyumlu Notebook Modelleri:
Samsung LTN116AT07-401 Ekranı Paneli
11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
11.6" Samsung LTN116AT07-401 LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.