HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA XEO Notebook Adaptörü
XEO-A48-164152
Ön Sipariş
HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör