Orjinal T9P00EA HP Stream 13-C100NT Notebook Adaptörü
A48-ORJ-164110
266 adet
HP T9P00EA Stream 13-C100NT Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP T9P00EA Stream 13-C100NT
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP T9P00EA Stream 13-C100NT Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, HP T9P00EA Stream 13-C100NT ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör