Orjinal N7H72EA HP Spectre X360 13-4100NT Notebook Adaptörü
(107.27 Kdv dahil)
A54-ORJ-164266
Ön Sipariş
HP N7H72EA Spectre X360 13-4100NT Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP N7H72EA Spectre X360 13-4100NT
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.62A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP N7H72EA Spectre X360 13-4100NT Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, HP N7H72EA Spectre X360 13-4100NT ile tam uyumludur. 19.5V / 4.62A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Orjinal Adaptör