Orjinal LZ526EA HP Pavilion G6-1190ST Notebook Adaptörü
5.363,09 TL
(6.435,71 TL Kdv dahil)
A8-ORJ-163343
Ön Sipariş
HP LZ526EA Pavilion G6-1190ST Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP LZ526EA Pavilion G6-1190ST
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP LZ526EA Pavilion G6-1190ST Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, HP LZ526EA Pavilion G6-1190ST ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Orjinal Adaptör