Orjinal LD064EA HP Pavilion G6-1001ST Notebook Adaptörü
(117.49 Kdv dahil)
A8-ORJ-162656
Ön Sipariş
HP LD064EA Pavilion G6-1001ST Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP LD064EA Pavilion G6-1001ST
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP LD064EA Pavilion G6-1001ST Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, HP LD064EA Pavilion G6-1001ST ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Orjinal Adaptör