Orjinal Asus X55A-SX211H Notebook Adaptörü
A79A-172238
2 adet
Asus X55A-SX211H Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus X55A-SX211H
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı3.42A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm*2.5mm
Garanti6 Ay
Asus X55A-SX211H Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Asus X55A-SX211H ile tam uyumludur. 19V / 3.42A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm*2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör