Asus K55VD-SX041R Orjinal Notebook Adaptörü
A62-ORJ3-148346
Ön Sipariş
Asus K55VD-SX041R Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus K55VD-SX041R
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör5.5mm x 2.5mm
Garanti6 Ay
Asus K55VD-SX041R Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, Asus K55VD-SX041R ile tam uyumludur. 19.5V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 5.5mm x 2.5mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Orjinal Adaptör