Orjinal Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S Notebook Adaptörü
1.212,06 TL
(1.454,47 TL Kdv dahil)
A63-ORJ-147178
Stokta yok
Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus Eee PC 1001PXD-BLK110S
Çıkış Gücü40W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı2.1A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör2.5mm x 0.7mm
Garanti6 Ay
Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 40W orjinal adaptör, Asus Eee PC 1001PXD-BLK110S ile tam uyumludur. 19V / 2.1A çıkış gücüne sahiptir ve 2.5mm x 0.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 40W Orjinal Adaptör