NSW24187 Orjinal HP Notebook Adaptörü
37.58
(45.09 Kdv dahil)
A1B-ORJ-171948
14 adet
HP NSW24187 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP NSW24187
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.34A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP NSW24187 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, HP NSW24187 ile tam uyumludur. 19.5V / 3.34A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör