NEC 10.4 inch NL6448BC33-54 NL6448BC33-64 640x480 LCD screen
(194.73 Kdv dahil)
SCR-216-118529
Stokta yok
Teknik Özellikleri
Model number     NL6448BC33-64, NL6448BC33-54
Screen size     10.4 inches
(26 cm diagonal)
Drive method     a-Si TFT active matrix     Effective
display area     211.2 (H) x 158.4 (V) mm
Number of pixels     640 x 480
Pixel arrangement     RGB vertical stripe
Pixel pitch     0.33 (H) x 0.33 (V) mm
Display colors     262K colors
Luminance     450cd/m2
Contrast     600:1
Viewing angle (*1)     Up: 80° , down: 60° right: 80° , left:80°
Response speed (*2)     25ms
Input signal     CMOS (RGB 6 bits each)
Back light     One side, 2 CCFL
Power supply voltage 3.3V / 5.0V
Power consumption (*3)     6.2W
Operating temperature     -20°C to +70°C
Storage temperature     -30°C to +80°C