N173FGE-L63 17.3 inch Chi Mei LED Paneli Ekran
SCR-33-107190
5 adet
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
Boyut  17.3 inç