N133HSE-EB3 Asus ZenBook 13.3 inc Ultrabook Paneli Ekranı
4.616,92 TL
(5.540,30 TL Kdv dahil)
SCR-215-37
Ön Sipariş
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1920 x 1080
Pin Sayısı  30 Pins
Standart WSVGA
Boyut  13.3 inch
Aydınlatma  LED
Durumu  Yeni
Garanti  12 Ay
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.