N133HSE-EB1 Chi Mei 13.3 inch LED Paneli Ekran
SCR-215-Kod-3
Ön Sipariş
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1920 x 1080
Pin Sayısı  30 Pins
Standart WSVGA
Boyut  13.3 inch
Aydınlatma  LED
Durumu  Yeni
Garanti  12 Ay
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.