N133HSE-EB1 Asus ZenBook 13.3 inc Ultrabook Paneli Ekranı
(101.46 Kdv dahil)
SCR-215-39
Ön Sipariş
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1920 x 1080
Pin Sayısı  30 Pins
Standart WSVGA
Boyut  13.3 inch
Garanti  12 Ay
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.