N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı
SCR-286-173283
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.3" N133BGE-EAB REV.C1 Chi Mei LED Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.