N1336-L02 Chi Mei 13.3 inch Notebook Paneli Ekranı
2.098,60 TL
(2.518,32 TL Kdv dahil)
SCR-80-151187
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: N1336-L02 Chi Mei Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.3" N1336-L02 Chi Mei LED Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.