LZ526EA HP Pavilion G6-1190ST XEO Notebook Adaptörü
XEO-A8-163345
26 adet
HP LZ526EA Pavilion G6-1190ST Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP LZ526EA Pavilion G6-1190ST
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP LZ526EA Pavilion G6-1190ST Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP LZ526EA Pavilion G6-1190ST ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör