LTN173KT02-301 17.3 inch Samsung LED Paneli Ekran
SCR-33-107215
5 adet
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
Boyut  17.3 inç