LTN173KR01-001 17.3 inch Samsung LED Paneli Ekran
(101.14 Kdv dahil)
SCR-33-107193
5 adet
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
Boyut  17.3 inç