LTN173HL01-901 Samsung 17.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı
(162.44 Kdv dahil)
SCR-311-138413
Ön Sipariş
Teknik Bilgiler:
Model: LTN173HL01-901 Samsung Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 17.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
17.3" LTN173HL01-901 Samsung Slim LED Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.