LTN160HT01-A02 Samsung 16.0 inch Floresanlı Notebook Paneli Ekranı
SCR-111-156785
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: LTN160HT01-A02 Samsung Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 16.0 inc
Aydınlatma: Floresan
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
16.0" LTN160HT01-A02 Samsung Floresan Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.