LTN133AT25-T01 13.3 inch Notebook Paneli Ekranı
3.031,31 TL
(3.637,57 TL Kdv dahil)
SCR-274-154055
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: LTN133AT25-T01 Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366 x 768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.3" LTN133AT25-T01 Slim LED Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.