Samsung LTN133AT17-102 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı
SCR-279-Kod-4
21 adet
Stok durumuna göre uyumlu panel gönderilecektir
Samsung LTN133AT17-102 13.3 inch eDP Notebook Paneli Ekranı Teknik Bilgiler:
Model: LTN133AT17-102 Samsung Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.3" LTN133AT17-102 Samsung LED Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.