LTN116AT01-C03 Samsung 11.6 inch Notebook Paneli Ekranı
(60.28 Kdv dahil)
SCR-32-146176
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: LTN116AT01-C03 Samsung Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366 x 768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" LTN116AT01-C03 Samsung LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.