LTH116AT01-A01 Samsung 11.6 inch MacBook Paneli Ekranı
SCR-202-147618
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: LTH116AT01-A01 Samsung Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 11.6 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
Uyumlu Apple MacBook Modelleri:
LTH116AT01-A01 Samsung Ekranı Paneli
11.6" LTH116AT01-A01 Samsung LED Apple MacBook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 11.6" Apple MacBook Air A1370 LED Apple MacBook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
11.6" LTH116AT01-A01 Samsung LED Apple MacBook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
11.6" LTH116AT01-A01 Samsung LED Apple MacBook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.11.6" LTH116AT01-A01 Samsung LED Apple MacBook LCD Paneli Apple MacBook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 11.6" Apple MacBook Air A1370 LED Apple MacBook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
11.6" LTH116AT01-A01 Samsung LED Apple MacBook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.