LQ035NC111 54pin 3.5" Inch QVGA 240x320 TFT Color LCD Display Modul
(25.62 Kdv dahil)
LQ035NC111
Stokta yok
Teknik Özellikleri
Outline Dimension: 105.50(H) x 67.20(V) x 3.15(D) mm
Active Area: 95.04(H) x 53.856(V) mm
Resolution: 320 RGB (H) x 240(V) pixels
Pixel Pitch: 0.198(H) x 0.198(V) mm
Display Mode: 262K colors, Transmissive
IC Driver: HX8257A
Viewing Angel: 6 o'clock
Logic Voltage: +3.0~3.6V
Surface treatment Antiglare, Hard-Coating (3H)
Back-light LED Side-light type(10pcs white LEDs)
Operation Temperature: -20 ℃~ +70℃
Storage Temperature: -30 ℃~ +80℃