LP173WD1(TL)(C4) 17.3 inch LG Philips LED Paneli Ekran
SCR-33-107244
5 adet
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Çözünürlük  1600 x 900 dpi
Pin Sayısı  40 Pins
Boyut  17.3 inç