LP171WP4(TL)(R1) LG Philips 17.1 inch Notebook Paneli Ekranı
SCR-05-173065
2 adet
Teknik Bilgiler:
" Model: LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1440x900
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 17.1 inc
Aydınlatma: Floresan
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
17.1" LP171WP4(TL)(R1) LG Philips Floresan Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.