LG Philips LP133WH2(TL)(A1) 13.3 inch LED Paneli Ekran
SCR-256-144069
Ön Sipariş
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Teknik Özellikleri
Boyut: 13.3” (Diagonal Viewable Area)
Yüzey: Matte Anti-Glare
Çözünürlük: 1366 x 768 - HD
Bağlantı: 30 Pin, Bottom Right, EDP
Aydınlatma: LED
LG Philips LP133WH2(TL)(A1) 13.3 inch LED Paneli Ekran Teslimat Bilgileri
LG Philips LP133WH2(TL)(A1) 13.3 inch LED Paneli Ekran İade / Değişim Bilgileri
Dünyagrup'tan satın aldığınız ürünleri 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Ürünü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
Ürünle ilgili bilgi almak için Bize Ulaşın alanından iletişime geçebilirsiniz.
LG Philips LP133WH2(TL)(A1) 13.3 inch LED Paneli Ekran Satış Sonrası Servis