LP133WH1(SP)(B1) LG Philips 13.3 inch Notebook Paneli Ekran
(56.37 Kdv dahil)
SCR-285-173831
Stokta yok
LP133WH1(SP)(B1) LG Philips Uyumlu 13.3 inch Notebook Paneli Ekran
Teknik Bilgiler:
Model: LP133WH1(SP)(B1) LG Philips Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 30Pin
Standart: WXGA
Boyut: 13.3 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 12 Ay
Stok Durumuna Göre Uyumlu Panel Gönderilecektir
Uyumlu Notebook Modelleri:
LP133WH1(SP)(B1) LG Philips Ekranı Paneli
13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
13.3" LP133WH1(SP)(B1) LG Philips LCD Slim LED Notebook LCD Paneli  montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.