Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20TDS0425P) Orjinal Laptop Adaptörü
(37.80 Kdv dahil)
A190-ORJ-237464
208 adet
Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20TDS0425P) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20TDS0425P)
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı3.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
KonnektörUSB-C / Type-C
Garanti6 Ay
Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20TDS0425P) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (20TDS0425P) ile tam uyumludur. 20V / 3.25A çıkış gücüne sahiptir ve USB-C / Type-C konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör