Lenovo ThinkPad E15 (20RES1P800) uyumlu USB-C XEO Laptop Adaptörü
XEO-A190-237590
4 adet
Dynabook Lenovo ThinkPad E15 (20RES1P800) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelDynabook Lenovo ThinkPad E15 (20RES1P800)
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı3.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
KonnektörUSB-C / Type-C
Garanti6 Ay
Dynabook Lenovo ThinkPad E15 (20RES1P800) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, Dynabook Lenovo ThinkPad E15 (20RES1P800) ile tam uyumludur. 20V / 3.25A çıkış gücüne sahiptir ve USB-C / Type-C konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör