Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH (Type 20YM) 20YM001HTX 20V 11.5A 230W Orjinal Laptop Adaptörü
(122.60 Kdv dahil)
A220-ORJ-261810
1 adet
Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH (Type 20YM) 20YM001HTX Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo ThinkBook 16p G2 ACH (Type 20YM) 20YM001HTX
Çıkış Gücü230W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı11.5A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH (Type 20YM) 20YM001HTX Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 230W orjinal adaptör, Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH (Type 20YM) 20YM001HTX ile tam uyumludur. 20V / 11.5A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 230W Orjinal Adaptör