Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 45W XEO Notebook Adaptörü
XEO-A117-185511
4 adet
Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil (XEO)
Uyumlu ModelLenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı3A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W muadil adaptör, Lenovo ADLX45NCC3A FRU PN 00HM615 ile tam uyumludur. 20V / 3A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Muadil Adaptör