Lenovo ADLX45NAC3A ADLX45NCC3A Orjinal Laptop Adaptörü
(48.17 Kdv dahil)
01FR049-237510
Ön Sipariş
Lenovo ADLX45NAC3A ADLX45NCC3A Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo ADLX45NAC3A ADLX45NCC3A
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı2.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
Lenovo ADLX45NAC3A ADLX45NCC3A Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W orjinal adaptör, Lenovo ADLX45NAC3A ADLX45NCC3A ile tam uyumludur. 20V / 2.25A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Orjinal Adaptör