K0W94EA HP Pavilion 13-B101NT XEO Notebook Adaptörü
(14.35 Kdv dahil)
XEO-A48-161182
Ön Sipariş
HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP K0W94EA Pavilion 13-B101NT
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör