HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT Adaptör Teknik Özellikleri
| Durum | Yeni, Muadil |
| Uyumlu Model | HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT |
| Çıkış Gücü | 65W |
| Çıkış Voltajı | 19.5V |
| Çıkış Akımı | 3.33A |
| Giriş | AC 100V – 240V, 50-60Hz |
| Konnektör | 4.5mm*3.0mm |
| Garanti | 6 Ay |
HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP K0W94EA Pavilion 13-B101NT ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
- 1 Adet 65W Muadil Adaptör