Innolux N173HME-GA2 uyumlu 17.3 inch 165Hz Full HD Slim LED Panel
(305.47 Kdv dahil)
N173HME-GA2-267916
Ön Sipariş
Çözünürlük: 1920x1080
Boyut: 17.3"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu marka panel kargo yapılacaktır.
Innolux N173HME-GA2 uyumlu 17.3 inch 165Hz Full HD Slim LED Panel Kutu İçeriği
- 1 x Innolux N173HME-GA2 uyumlu 17.3 inch 165Hz Full HD Slim LED Panel