Innolux N173HCE-E3A REV.B1 uyumlu 17.3 inch 30pin IPS Full HD Slim LED Panel
(265.62 Kdv dahil)
SCR-658-267919
Ön Sipariş
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30Pin
Boyut: 17.3"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu marka panel kargo yapılacaktır.
Innolux N173HCE-E3A REV.B1 uyumlu 17.3 inch 30pin IPS Full HD Slim LED Panel Kutu İçeriği
- 1 x Innolux N173HCE-E3A REV.B1 uyumlu 17.3 inch 30pin IPS Full HD Slim LED Panel