Innolux N161HMA-GAK uyumlu 16.1 inch 40pin 144Hz IPS Full HD Slim LED Panel
SCR-161INCH-267915
Ön Sipariş
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 40Pin
Boyut: 16.1"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu marka panel kargo yapılacaktır.
Innolux N161HMA-GAK uyumlu 16.1 inch 40pin 144Hz IPS Full HD Slim LED Panel Kutu İçeriği
- 1 x Innolux N161HMA-GAK uyumlu 16.1 inch 40pin 144Hz IPS Full HD Slim LED Panel