Innolux N161HMA-GAK REV.C1 uyumlu 16.1 inch 40pin 144Hz IPS Full HD Slim LED Panel
(172.66 Kdv dahil)
SCR-161INCH-267926
Ön Sipariş
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 40Pin
Boyut: 16.1"
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Stok durumuna göre uyumlu marka panel kargo yapılacaktır.
Innolux N161HMA-GAK REV.C1 uyumlu 16.1 inch 40pin 144Hz IPS Full HD Slim LED Panel Kutu İçeriği
- 1 x Innolux N161HMA-GAK REV.C1 uyumlu 16.1 inch 40pin 144Hz IPS Full HD Slim LED Panel